Zadzwoń do nas!

+48 12 307 14 90

Napisz do nas!

biuro@kancel-adwokacka.pl

Zespół

Joanna Panek – adwokat

Joanna Panek – adwokat

Ukończyła prawo oraz ekonomię o specjalizacji finanse, bankowość i ubezpieczenia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie licznych praktyk i wolontariatów. Przez prawie pięć lat współpracowała z jedną z prestiżowych krakowskich kancelarii adwokackich, w której zdobyła bogate umiejętności zawodowe w różnych obszarach prawa. W latach 2014-2015 współdziałała również z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Dziale Wsparcia Prawnego w regionie krakowskim zrzeszającym około 300 startupów. Współzałożycielka bloga prawniczego startuplawyers.pl.

Od 2017 roku reprezentuje z powodzeniem kredytobiorców w sporach bankowych, w szczególności w sporach frankowych.

Specjalizacja: spory bankowe, ubezpieczenia majątkowe, prawo cywilne i prawo gospodarcze.

Mateusz Chmielewski – adwokat

Mateusz Chmielewski – adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2017-2019 odbył aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej, zakończoną złożeniem w 2020 roku egzaminu adwokackiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2014 roku współpracując z jedną z krakowskich kancelarii adwokackich. Posiada bogate doświadczenie procesowe w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych, w szczególności w skomplikowanych sprawach karnych na terenie całego kraju.

Specjalizacja: prawo karne, prawo budowlane oraz prawo administracyjne.

dr Aleksander Wróbel – prawnik

dr Aleksander Wróbel – prawnik

Obronił doktorat na Wydziale Prawa i Administracji UJ, LL.M. Uppsalla Univeristetet (w Szwecji). Ukończył studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz zdobył tytuł Legum Magister z zakresu arbitrażu inwestycyjnego na Uniwersytecie w Uppsali. Laureat licznych stypendiów zagranicznych m.in. Hague Academy of International Law, Max Planck Institue for Foreign and International Criminal Law in Freiburg (w Breisgau, Niemczech). Obecnie współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz Uniwersytetem im. Jana Długosza w Częstochowie, a także prowadzi wykłady na uczelniach zagranicznych. Oferuje obsługę prawną w językach: angielskim, rosyjskim, ukraińskim, szwedzkim, niemieckim, arabskim, bułgarskim.

Specjalizacja: prawo karne, prawo inwestycyjne, arbitraż komercyjny oraz inwestycyjny.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.