Zadzwoń do nas!

+48 12 307 14 90

Napisz do nas!

biuro@kancel-adwokacka.pl

Bezpłatne konsultacje prawne

Bezpłatne konsultacje prawne   Kancelaria zaprasza na bezpłatne konsultacje prawne dla osób posiadających obywatelstwo byłego ZSRR. Wymagane jest uprzednie zgłoszenie wraz z krótkim opisem sprawy.   Najbliższy termin konsultacji został przewidziany na dzień 17 grudnia 2018 roku.   Zapraszamy do kontaktu!

Upadłość konsumencka – czy konieczne jest przesłuchanie dłużnika?

Upadłość konsumencka – czy konieczne jest przesłuchanie dłużnika?   Coraz więcej osób fizycznych popada w zadłużenie, z którym nie jest w stanie sobie poradzić. Zadłużenie wynika z różnych przyczyn, ale dzisiaj nie o tym. Osoby, które zaczynają myśleć o upadłości konsumenckiej, zaczynają też szukać informacji o tej instytucji. Tam często pojawia się informacja, że konieczne […]

Zmiana adresu

Zmiana adresu   Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż zmianie uległa lokalizacja Kancelarii w Krakowie. Mogą nas Państwo teraz znaleźć pod adresem ul. Krowoderska 29/12, 31-141 Kraków. Zapraszamy do kontaktu!

Wiosna Przedsiębiorczości AGH 2017 r.

Wiosna Przedsiębiorczości AGH 2017 r.   W dniu 9 kwietnia 2017 roku adwokat Joanna Panek wraz z adwokat Karoliną Gorczycą (prowadzące wspólnie bloga Startup Lawyers) wygłosiły prelekcję na Wiośnie Przedsiębiorców AGH dotyczącą problemów prawnych przy zakładaniu działalności gospodarczej.   Wydarzenie było organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów AGH.   W trakcie prelekcji poruszone zostały kwestie formy […]

Prawnik o nieruchomościach

Prawnik o nieruchomościach   Zapraszamy również do śledzenia naszego nowego bloga Prawnik o nieruchomościach. Znajdziecie go Państwo pod adresem http://prawnik-o-nieruchomosciach.blogspot.com/.   Na blogu zostaną poruszone szeroko zakreślone kwestie związane z nieruchomościami: ich nabywaniem, zbywaniem, dzieleniem, zasiadywaniem itp.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.